سئو سایت مشاغل

سئو سایت شرکتی در کرج

سئو سایت شرکتی در کرج
هر آنچه از سئو می خواهید

سئو سایت شرکتی در کرج

سئو سایت شرکتی در کرج یک اقدام بهینه برای مطرح شدن است! شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی مناسب چسبیده به تهران و شهرک های صنعتی بعضا کم هزینه تر، به محلی مناسب برای انتقال و راه اندازی کسب و کار بدل شده است. کرج، مرکز استان البرز و البته یکی از کلان شهر های ایران است که حدود 1.6 میلیون نفر جمعیت دارد که آن را به چهارمین شهر پر جمعیت ایران تبدیل میکند. شهر کرج در کوهپایه های مرکزی البرز قرار دارد که تا قبل از سال 1389، بخشی از استان تهران به شمار می آمد، اما با تشکیل استان البرز، به عنوان مرکز این استان برگزیده شد.

شهر کرج به سبب داشتن شهرک های صنعتی، موقعیت جغرافیایی مناسب و موقعیت اقتصادی یکی از مهاجر پذیر ترین شهر های ایران است. کرج دارای تعداد زیادی واحد تولیدی و صنعتیست که معمولا در شهرک های صنعتی این شهر جای گرفته اند. شهرک های صنعتی سیمین دشت و بهارستان به تنهایی بیش از 470 واحد تولیدی را در خود گنجانده اند. و البته بیش از 2 برابر این مقدار، در حومه شهر کرج قرار دارند.

کسب و کار طیف گسترده ای دارد اما امروزه با افزایش روز افزون جمعیت تقریبا میتوان گفت که در هیچ صنفی برند واحدی برای عرضه محصولات وجود ندارد و در اصناف مختلف، افراد بسیاری در حال فعالیت هستند. اما چگونه میتوان در بین انبوهی از برند های رقیب به موفقیت رسید؟ کیفیت کالا و خدمات تنها یکی از عوامل است. حال تصور کنید که از کیفیت بالایی برخوردار هستید اما فروش بالایی را تجربه نمیکنید حال باید چه اقداماتی را صورت داد؟ تبلیغات کلید موفقیت کسب و کار شما میتواند باشد. اما صبر کنید.

تبلیغات اقدامی پر هزینه است که نیازمند اختصاص بودجه زیادیست. تفاوتی ندارد یک شرکت برزگ باشید یا یک شرکت تازه تاسیس و کوچک، تخصیص بودجه برای تبلیغات برای رسیدن به اهداف هر یک از این شرکت ها میتواند نیازمند صرف هزینه زیادی باشد. به لطف تکنولوژی امروزه راه حلی ساده تر، تاثیر گذار تر و البته ارزان تر برای مطرح شدن نه تنها در سطح شهر کرج و تهران، بله برای مطرح شدن در سطح کشور وجود دارد.

سئو سایت شرکتی در کرج اقدامی کم هزینه و البته گامی بزرگ در جهت موفقیت است. در واقع میتوان گفت که سئو سایت شرکتی در کرج میتواند وجود تقاضا و مشتری برای کسب و کار شما را ضمانت گر باشد. اما حال سئو سایت شرکتی در کرج چیست و چگونه باعث جذب مشتری میشود.

حتما در رابطه با راه اندازی وبسایت توصیه هایی را از همکاران، آشنایان و دوستان خود شنیده و یا دارای یک وبسایت هستید. امروزه کسب و کاری که وبسایت ندارد، در واقع از دنیای دیجیتال عقب مانده و روند تدریجی به سمت نابودی را طی میکند. از سال 1988 تا به امروز وبسایت های بیشماری پدید آمده اند که بخش عظیمی از آنها را وبسایت های شرکتی و فروشگاهی تشکیل داده اند. این وبسایت ها با محبوبیت روز افزون خود روزانه میلیون ها دلار در سطح جهان گردش مالی دارند و فزاینده اعتبار شرکت و کمپانی خود میباشند.

ایران نیز از این موج خروشان تغییرات مثبت عقب نمانده و روز به روز در حال پیشرفت در زمینه سایت های شرکتی و فروشگاهیست. اهمیت وبسایت برای همگان در سر تا سر دنیا اثبات شده است و کمتر کسی میتواند بدون وجود وبسایت برای کسب و کار، آینده بیزنس خود را تضمین نماید.

بالابردن راندمان کسب کار

افزایش فروش

امنیت اطلاعات

پشتیبانی 24 ساعته

سئو سایت شرکتی در کرج

سئو سایت شرکتی در کرج و رشد درآمد

اما حال بیایید به تاثیر سئو سایت شرکتی در کرج در کسب و کار بپردازیم. تصور کنید دارای یک فروشگاه بی نظیر میباشید که تمامی اقلام مورد نیاز مشتریان خود را دارا هستید. در واقع مجموعه ای بی نظیر از خدمات و محصولات را گرد هم آورده اید که مشتری با مراجعه به فروشگاه شما از هر جایی بی نیاز خواهد بود. اما فروشگاه شما دارای یک مشکل بزرگ است. فروشگاه نمای مناسبی نداشته و تابلو ای برای راهنمایی مخاطبان نصب نشده است. این امر سبب میشود تا همه افرادی که میتوانستند مشتری شما باشند بدون آگاهی از وجود فروشگاه ایده آل شما دست به خرید از رقبایتان بزنند. وبسایت شما دقیقا همین فروشگاه شما به شمار می آید.

درست است که در وبسایت شرکتی محصولی برای فروش نیست اما در وبسایت های شرکتی برند خود را به نمایش می گذارید. سئو سایت شرکتی در کرج این وبسایت را برای عموم به نمایش می گذارد. سئو سایت شرکتی در کرج رتبه وبسایت شما را در موتور جستجوی گوگل افزایش میدهد. این افزایش سبب میشود تا وبسایت شما به کاربران گوگل نشان داده شود. میتوانیم کاربران گوگل را امروزه تمامی افراد دارای تلفن هوشمند تصور کنیم. چرا که گوگل مرجع دریافت اطلاعات در ایران و تمام دنیا به شمار میرود

. افراد دیگر کتب را برای دریافت سوالات سطحی بررسی نمیکنند و ترجیح میدهند اطلاعات مورد نیاز خود را از موتور جستجو گر گوگل دریافت نمایند. پس حضور در صدر نتایج گوگل به این معناست که سیل عظیمی از مخاطبین به صورت روزانه وارد وبسایت شما میشوند.

دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت شرکتی در کرج

پیش تر گفته شد که سئو سایت شرکتی در کرج میتواند به جذب مشتری منجر شود. دقیقا کاری که به واسطه دیجیتال مارکتینگ میکوشیم به ثمر برسانیم. در واقع سئو سایت شرکتی در کرج کلیدی ترین ابزار دیجیتال مارکتینگ به شمار میرود. سئو سایت شرکتی در کرج اقدامی غیر قابل اجتناب برای هر دیجیتال مارکتر است. در واقع در دیجیتال مارکتینگ، وبسایت شما پایه اصلی کسب و کارتان به شمار میرود. طراحی سایت گام ابتداییست و سئو سایت شرکتی در کرج گامی پس از آن که وبسایت شما را به عموم معرفی نماید.

در واقع در دیجیتال مارکتینگ اقدامات گوناگونی برای انتقال کاربران به وبسایت انجام میپذیرد که یکی از انها استفاده از شبکه های اجتماعیست. با لینک دادن از شبکه های اجتماعی کاربران را به وبسایت انتقال میدهند. اما میتوان گفت که هیچیک به اندازه سئو سایت شرکتی در کرج تاثیر گذار نیست چرا که در سئو سایت شرکتی در کرج، خود مشتری یا مخاطب دنبال وبسایت مناسب خواهد بود اما در بقیه روش ها شما باید مخاطب را به سوی وبسایت هدایت کنید.

پس همواره میتوانیم بگوییم مخاطبینی که از طریق گوگل به واسطه سئو سایت شرکتی در کرج وارد وبسایت میشوند نرخ تبدیل بالاتری را نسبت به کاربرانی که به واسطه دیگر روش ها وارد وبسایت میشوند تجربه میکند و این به معنای فروش بیشتر به واسطه سئو سایت شرکتی در کرج است.

 • بخش معرفی محصولات
 • لینک سازی حرفه ای داخلی
 • لینک سازی قدرتمند خارجی
 • بهینه سازی برای تلفن همراه
 • مدیریت فایل های تصویری
 • مدیریت مقالات
 • انتشار محتوا
 • لود شدن سریع صفحات
 • گالری تصاویر با قالب اختصاصی
 • بنر های تبلیغاتی
 • رپورتاژ های تبلیغاتی
 • مدیریت مطالب

سئو سایت شرکتی در کرج و نکات مهم آن

همانطور که گفته شد افراد زیادی به طور روزانه محصولات و خدمات مورد نیاز خود را جستجو میکنند تا با مقایسه محصولات و خدمات و البته شرکت های خدمات دهنده و وبسایت های فروش محصول به صورت آنلاین، به نیاز خود دست یابند. از آنجایی که امروزه بیش از 70 درصد جستجو های گوگل به واسطه تلفن های همراه صورت میپذیرد، شاید مهم ترین نکته ریسپانسیو بودن وبسایت است.

این به این معناست که وبسایت باید با تلفن همراه نیز سازگار باشد. از دیگر نکات مهم میتوان به کپی نبودن محتوا اشاره نمود که محتوا باید اصل باشد و از وبسایت های دیگر کپی نشده باشد. و البته مرتب و خوانا بودن محتوا های موجود در وبسایت شما نیز برای گوگل ارزشمند است. البته که مرتب نبودن سبب اعمال جریمه نمیشود اما مرتب بودن و خوانایی میتواند به ارتقاع رتبه کمک ویژه ای نماید.

پیشنهاد ویژه برای راه اندازی کسب و کار

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال برندسازی، توسعه کسب و کارو بالا بردن فروش خود هستید مجموعه سئونبض آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد ، کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید...

روند اجرای سئو سایت شرکتی در کرج

برای داشتن یک وبسایت مناسب که برای گوگل نیز بهینه سازی شده باد باید به عوامل گوناگونی توجه نمود. در ابتدای کار، وبسایت شما توسط متخصصین ما راه اندازی میشود و یا اطلاعات وبسایت شما توسط گروه سئو دریافت شده و آغاز ایجاد تغییرات مثبت رقم میخورد. ابتدای کار وبسایت مورد بررسی کارشناسان ما قرار خواهد گرفت تا ضعف ها شناسایی شوند. سپس حوزه کاری شما و البته سختی کلمات کلیدی انتخابی مورد بررسی گسترده ای قرار میگیرند تا یک برنامه کلی بر اساس شرایط موجود شکل بگیرد.

با توجه به نیاز وبسایت شما محتوا هایی بهینه برای وبسایت تولید خواهند  و شد و اگر از وبسایت فروشگاهی بهره میبرید، محصول گذاری انجام شده و یا محصولات موجود در وبسایت، با توجه به الگوریتم ها و محتوای وبسایت بهینه سازی میشوند. لینک سازی داخلی و بهبود سئوی داخلی وبسایت نیز از جمله موضوعاتی به شمار میروند که در طی فرآیند اجرا میشوند.

با توجه به قدمت تاسیس وبسایت برای وبسایت شما لینک سازی خارجی و یا همان بک لینک صورت میگیرد و به شما برای گذاشتن مقالاتی تحت عنوان رپورتاژ آگهی در وبسایت های دیگر، پیشنهاد داده خواهد شد تا وبسایت با داشتن بک لینک هایی قدرتمند رشد کند. قابل به ذکر است که محتوای موجود در تمامی بخش های وبسایت توسط کارشناسان و متخصصین ما قابلیت تولید را دارند و با خاطری آسوده میتوانید نظارتگر کیفیت بی مثال محتوای وبسایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *