بلاگ

7 نکته برای داشتن سایت سئو بیس

7 نکته برای داشتن سایت سئو بیس
هر آنچه از سئو می خواهید

7 نکته برای داشتن سایت سئو بیس

site seo seonabz

از آنجایی که افراد زیادی روی فهرست‌های سئو شده کلیک می‌کنند، استفاده از بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) برای کمک به رتبه‌بندی سایت شما در نتایج جستجو بسیار مهم است. با سرمایه گذاری در ایجاد یک وب سایت سازگار با سئو، رتبه بهتری در نتایج جستجو خواهید داشت و ترافیک بیشتری را به صفحه خود هدایت می کنید.

در این صفحه، ما هفت نکته برای ایجاد یک وب سایت سئو بیس که رتبه بهتری در نتایج جستجو داشته باشد، به شما ارائه می دهیم. اگر مطمئن نیستید که از کجا با سئو شروع کنید، امروز با شرکت طراحی وب سئو ما به شماره 09126718151 تماس بگیرید تا با یک استراتژیست در مورد ایجاد یک طرح جامع سئو برای کسب و کار خود صحبت کنید.

بالابردن راندمان کسب کار

افزایش فروش

امنیت اطلاعات

پشتیبانی 24 ساعته

7 نکته برای داشتن سایت سئو بیس

1. از طراحی ریسپانسیو برای ارتباط با کاربران موبایل استفاده کنید

زمانی که می‌خواهید طراحی وب‌سایتی سازگار با سئو ایجاد کنید، دانستن اینکه چه عناصری برای کمک به موفقیت کسب‌وکار شما حیاتی هستند، چالش برانگیز است. طراحی واکنش گرا یکی از آن مولفه های حیاتی موفقیت در کسب و کار شما است. اگر می خواهید یک وب سایت مناسب سئو ایجاد کنید، باید طراحی واکنش گرا را در سایت خود ادغام کنید.

طراحی ریسپانسیو به وب سایت شما اجازه می دهد تا با هر دستگاهی که کاربر استفاده می کند سازگار شود. خواه از طریق تلفن همراه، تبلت یا دسکتاپ به سایت شما دسترسی داشته باشند، نسخه وب سایت شما را که برای دستگاهشان بهترین است را دریافت خواهند کرد.

بنابراین، چرا طراحی ریسپانسیو بخش مهمی از طراحی وب سایت دوستدار سئو است؟

هر دستگاه دارای یک صفحه نمایش با اندازه متفاوت است، به این معنی که وب سایت شما باید متناسب با آن صفحه ها باشد. اگر دستگاه های تلفن همراه را تنظیم نکنید، این کاربران تجربه مثبتی در سایت شما نخواهند داشت.

تصور کنید به نسخه دسکتاپ وب سایت خود در گوشی هوشمند دسترسی دارید. وب سایت شما روی دستگاه کوچک می شود. کاربران برای خواندن متن، دیدن تصاویر و کلیک بر روی لینک ها مشکل دارند.

به طور کلی، اهمیت وب سایت های دوستدار سئو این است که آنها ترافیک بیشتری را در صفحه شما نگه می دارند که به افزایش رتبه وب سایت شما در نتایج جستجو کمک می کند. برای ایجاد یک سایت بهینه تر، طراحی ریسپانسیو را در طراحی وب سایت خود ادغام کنید. این به شما کمک می‌کند تا یک طراحی وب‌سایت سازگارتر با سئو ایجاد کنید که به شما امکان می‌دهد سرنخ‌ها را برای مدت طولانی‌تری در صفحه خود نگه دارید.

2. محتوای وب سایت را برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی ارزشمند ایجاد کنید

تولید محتوا بخشی جدایی ناپذیر از وب سایت شماست. هنگامی که محتوا ایجاد می کنید، به جذب ترافیک به سایت خود کمک می کنید و به جذب سرنخ در سایت خود کمک می کنید. نه تنها به تثبیت خود به عنوان یک مرجع در حوزه کاری خود کمک می کند، بلکه به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی ارزشمندی را هدف قرار دهید تا سرنخ های علاقه مند را به صفحه خود هدایت کنید.

برای شروع تولید محتوا، باید موضوع خود را انتخاب کنید. انتخاب موضوع جایی است که انتخاب کلمه کلیدی وارد عمل می شود. کلمات کلیدی باعث می شود که وب سایت شما در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر شود.

برای یافتن عبارات کلیدی مناسب، تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید. این تحقیق به شما امکان می دهد عبارات حیاتی مرتبط را برای لیست سئو خود پیدا کنید و ارزش آن عبارات را ببینید.

شما روی کلمات کلیدی طولانی تمرکز خواهید کرد. اینها کلمات کلیدی هستند که شامل سه یا چند کلمه مانند “شرکت تولید نساجی” هستند.

کلمات کلیدی طولانی نتایج بهتری را برای محتوای شما به ارمغان می آورند. این عبارات کلیدی خاص هستند، بنابراین ترافیک ارزشمندتری وب سایت شما را پیدا می کند.

هنگامی که عبارات خود را انتخاب کردید، قالب مناسب را برای محتوای خود انتخاب خواهید کرد. شما می توانید وبلاگ ها، ویدئوها، اینفوگرافیک ها و کتاب های الکترونیکی ایجاد کنید تا اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

پس از انتخاب قالب خود، می توانید شروع به ایجاد محتوای خود کنید. شما باید مطمئن شوید که محتوای شما آموزشی و قابل درک است. مهم است که به خاطر داشته باشید که شما در حال تولید محتوا برای مخاطبان خود هستید، بنابراین باید محتوایی را بنویسید، هدایت کنید و طراحی کنید که درک آن برای آنها آسان باشد.

با هدف قرار دادن کلمات کلیدی در محتوای خود، به کسب و کار خود کمک می کنید در نتایج جستجوی مرتبط تری ظاهر شود. ظاهر شدن در نتایج مرتبط‌تر به شما امکان می‌دهد تا ترافیک بیشتری را به وب‌سایت خود هدایت کنید و سایت خود را در رتبه‌بندی بالاتر در نتایج جستجو قرار دهید.

اگر می خواهید یک وب سایت سئو دوستانه ایجاد کنید، کلمات کلیدی را در صفحات خود ادغام کنید. این به صفحات شما کمک می کند تا در نتایج جستجوی مناسب ظاهر شوند، که عملکرد کلی صفحه شما را بهبود می بخشد. ادغام کلمات کلیدی تنها یکی از راه هایی است که می توانید وب سایت خود را سئو دوستانه کنید.

3. تگ های هدر را برای کمک به موتورهای جستجو برای درک بهتر صفحات شما بهینه کنید

اگر می خواهید بدانید که چگونه وب سایت خود را سئو دوستانه کنید، با بهینه سازی تگ های هدر خود شروع کنید. تگ های هدر عناوینی هستند که شروع یک بخش را مشخص می کنند. عنوان این بخش یک هدر است!

برای شروع بهینه سازی هدرها، مهمترین کلمات کلیدی خود را در آنها ادغام کنید. برای عنوان صفحه خود، باید مهمترین کلمه کلیدی خود را در عنوان بگنجانید.

این ادغام به گوگل کمک می کند تا زمینه صفحه شما را درک کند، بنابراین لازم است مهمترین کلمه کلیدی خود را در عنوان ادغام کنید تا مطمئن شوید که برای آن کلمه کلیدی رتبه دارید.

برای سرفصل های کوچکتر، مانند H2s و H4s، می توانید سایر کلمات کلیدی ضروری را ادغام کنید تا به شما در رتبه بندی آن عبارات نیز کمک کند.

هدرها نقش اساسی در صفحه شما دارند. آن‌ها به مخاطبان شما می‌گویند که چه چیزی در آینده پیش می‌آید و چه چیزی می‌تواند انتظار دیدن داشته باشد.

شما نمی خواهید از هدر برای تأکید بر شماره تلفن یا حقایق استفاده کنید. سرصفحه ها به منظور جدا کردن بخش ها و هضم اطلاعات برای مخاطبان شما هستند.

برای مثال، فرض کنید در حال نوشتن مقاله ای در مورد نحوه درست کردن پای هستید. بیایید نگاه کنیم که عناوین نزولی شما چگونه ممکن است به نظر برسند:

H2: 5 مرحله آسان برای تهیه یک پای خوشمزه
H2: مرحله 1: پوسته خود را درست کنید
H3: ساختن پوسته از ابتدا
H4: استفاده از پوسته جعبه ای
همانطور که می بینید، هر عنوان فرآیند را به قطعات کوچکتر و قابل هضم تر تقسیم می کند. از گرفتار شدن خوانندگان توسط بلوک‌های متن جلوگیری می‌کند و به آسان‌تر کردن مقاله‌ها کمک می‌کند.

اگر می خواهید یک وب سایت دوستدار سئو بسازید، با ایجاد یک ساختار عنوان برای صفحات خود شروع کنید که خواندن سرنخ ها را آسان می کند. اگر صفحات شما سازماندهی شده و به راحتی قابل خواندن باشند، سرنخ ها را برای مدت طولانی تری در وب سایت خود نگه خواهید داشت.

 • بخش معرفی محصولات
 • لینک سازی حرفه ای داخلی
 • لینک سازی قدرتمند خارجی
 • بهینه سازی برای تلفن همراه
 • مدیریت فایل های تصویری
 • مدیریت مقالات
 • انتشار محتوا
 • لود شدن سریع صفحات
 • گالری تصاویر با قالب اختصاصی
 • بنر های تبلیغاتی
 • رپورتاژ های تبلیغاتی
 • مدیریت مطالب

4. از پیوندهای داخلی برای کمک به موتورهای جستجو برای خزیدن و فهرست بندی صفحات شما استفاده کنید

همانطور که در مورد نحوه سئوی وب سایت خود بیشتر می آموزید، فراموش نکنید که روی لینک سازی داخلی سایت خود تمرکز کنید. پیوند داخلی بخشی از سئو است که به راحتی نادیده گرفته می شود. این تمرین به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات جدیدی را در وب سایت شما کشف کرده و آنها را فهرست بندی کنند.

ممکن است صفحاتی عالی با محتوای ارزشمند در وب سایت خود داشته باشید، اما ممکن است گوگل نتواند آن را پیدا کند. گوگل همیشه هر صفحه ای را که وب سایت شما دارید پیدا نمی کند، بنابراین باید به گوگل کمک کنید تا آنها را پیدا کند. پیوند داخلی به گوگل کمک می کند تا این صفحات را پیدا کند و آنها را در نتایج جستجو فهرست کند.

اگر می خواهید از لینک های داخلی در سایت خود استفاده کنید، از آنها به درستی استفاده کنید. شما نمی خواهید به طور تصادفی پیوندهایی به صفحات خود اضافه کنید تا آن صفحات ایندکس شوند. صفحات باید با موضوع و متنی که در صفحه استفاده می‌کنید مرتبط باشند.

برای مشاهده موفقیت با پیوند داخلی، از متن لنگر قوی و مرتبط استفاده کنید. متن لنگر شما یک پیش نمایش پنهانی از متن پیوند شما می دهد.

در این مثال، عبارت “انکر تکست” به یک وب سایت در مورد اهمیت انکر تکست منجر می شود. نه تنها متن مرتبط است، بلکه پیوند نیز مرتبط است. متن لنگر و لینک داخلی به هم متصل شده اند و راهی هماهنگ برای Google ایجاد می کنند تا آن صفحه را فهرست کند.

اگر می‌خواهید یک وب‌سایت سازگار با سئو بسازید، پیوندهای داخلی اضافه کنید تا به Google کمک کند صفحات بیشتری را در وب‌سایت شما کشف و فهرست‌بندی کند.

5. توضیحات متا را برای افزایش کلیک سایت در نتایج جستجو بهینه کنید

وقتی در گوگل جستجو می کنید اولین چیزی که می بینید عنوان صفحه است. در زیر عنوان، توضیحات پاراگراف کوچکی را مشاهده می کنید که پیش نمایشی از صفحه را به شما ارائه می دهد. این پاراگراف کوچک توضیحات متا شماست.

بیایید نگاهی به نمونه ای از توضیحات متا از Home Depot بیاندازیم:
در این متا توضیحات، پرس و جوی جستجو این بود که “چگونه یک توالت نشتی را تعمیر کنیم.” توضیحات متا Home Depot یک مثال عالی از نحوه استفاده از این فضای توصیفی کوچک برای رتبه بندی کلمات کلیدی و در عین حال ارائه خلاصه ای ارزشمند به مخاطبان است.

توضیحات متا دقیقاً به شما می گوید که انتظار چه چیزی را دارید. می دانید که یک راهنمای گام به گام برای رفع نشتی توالت دریافت خواهید کرد. اگر روی فهرست کلیک کنید، توضیحات متا دقیق است – یک ویدیو و دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه تعمیر توالت نشتی پیدا خواهید کرد.

توضیحات متا شما باید مرتبط باشد و تا حد امکان فضا را پر کند. شما حدود 150 کاراکتر برای توضیحات متا دارید قبل از اینکه سه نقطه ظاهر شود و متن شما قطع شود. این قطع به این معنی است که افراد اطلاعاتی فراتر از 150 کاراکتر را نخواهند دید و ممکن است اطلاعات شما در قسمتی ناخوشایند یا حیاتی از توضیحات شما قطع شود.

ممکن است ایجاد یک توضیحات متا کامل که توصیفی باشد و با محدودیت کاراکترها مطابقت داشته باشد کمی طول بکشد، اما ارزش تلاش را دارد زیرا به شما کمک می‌کند کلیک‌ها و ترافیک وب بیشتری کسب کنید.

پیشنهاد ویژه برای راه اندازی کسب و کار

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال برندسازی، توسعه کسب و کارو بالا بردن فروش خود هستید مجموعه سئونبض آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد ، کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید...

6. بر روی خوانایی تمرکز کنید تا افراد را برای مدت طولانی تری در سایت خود نگه دارید

همانطور که طراحی وب سایت مناسب سئو خود را ایجاد می کنید و صفحه خود را بهینه می کنید، به راحتی در طراحی و جنبه های فنی وب سایت خود گم می شوید. هنگامی که این بهینه سازی ها را انجام می دهید، فراموش نکنید که روی ظاهر کلی سایت خود تمرکز کنید. مهمتر از همه، روی خوانایی سایت خود تمرکز کنید تا اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما می توانند اطلاعات شما را بخوانند.

اگر یک وب سایت زیبا دارید، مهم نیست که مردم نتوانند اطلاعات شما را بخوانند. افراد برای کسب اطلاعات به سایت شما مراجعه می کنند. در حالی که طراحی شما اولین برداشت را ایجاد می کند، محتوای شما تعیین می کند که آیا اولین برداشت مثبت باقی می ماند یا خیر.

بخش بزرگی از سئو فنی نیست، بلکه انسانی است. گوگل می‌خواهد وب‌سایت‌هایی را تبلیغ کند که کاربران را خوشحال می‌کند و با نیازهای آنها مرتبط است. اگر مخاطبان شما نتوانند محتوای شما را بخوانند تا ارتباط آن را تعیین کنند، در داشتن یک وب سایت کاربرپسند شکست خواهید خورد، که این امر بر سئو دوستانه شما تأثیر می گذارد.

برای جلوگیری از وقوع این اشتباه، اطمینان حاصل کنید که محتوای صفحه شما به راحتی قابل خواندن است. با انتخاب اندازه متن مناسب برای صفحه خود شروع کنید. به طور کلی، متن صفحه شما باید 16pt یا بزرگتر باشد تا اطمینان حاصل شود که مخاطبان شما می توانند به راحتی آن را بدون بزرگنمایی صفحه بخوانند.

دوم، مطمئن شوید که رنگ فونت مناسب را انتخاب کرده اید. خواندن متن زرد روشن می تواند پیچیده باشد، به خصوص در پس زمینه سفید. فونت هایی را انتخاب کنید که در پس زمینه شما برجسته باشد تا اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما می توانند محتوای شما را بخوانند.

جدا از فونت، شما همچنین می خواهید محتوای خود را طوری قالب بندی کنید که خواندن آن برای مخاطبان آسان باشد. از سرفصل‌ها برای جدا کردن صفحات طولانی و ادغام لیست‌های گلوله‌دار برای ارتقای اسکیمینگ استفاده کنید. اینها هر دو عناصر بسیار خوبی هستند که خواندن (یا مرور) صفحات شما را برای مخاطبان شما آسان می کنند.

اگر صفحاتی با اطلاعات فراوان دارید، آن را به پاراگراف های کوچکتر تقسیم کنید. مخاطب شما بیشتر احتمال دارد صفحه ای را با دو تا سه جمله در هر پاراگراف بخواند تا صفحه ای با شش تا هفت جمله در هر پاراگراف. پاراگراف های طولانی می توانند ترسناک باشند و مخاطب شما را از خواندن محتوای شما منصرف کنند.

اینها تنها تعدادی از مراحلی است که می توانید برای ایجاد خوانایی بهتر در سایت خود انجام دهید. هنگامی که خوانایی سایت خود را بهبود می دهید، وب سایتی کاربرپسندتر و سئو پسندتر برای کسب و کار خود ایجاد می کنید.

7. زمان بارگذاری صفحه را با بهینه سازی تصاویر در وب سایت خود بهبود بخشید

زمان بارگذاری وب سایت شما به شدت بر دوستی SEO شما تأثیر می گذارد. اگر وب‌سایتی با بارگذاری سریع برای دسترسی کاربران به اطلاعات ندارید، در معرض خطر خروج سرنخ‌ها از سایت شما برای رفتن به سایت رقیب هستید.

وقتی می‌خواهید زمان بارگذاری سایت خود را بهبود ببخشید، به تصاویر وب‌سایت خود نگاه کنید. تصاویر افزودنی عالی برای هر سایتی هستند، اما می‌توانند سایت شما را با حجم فایل‌های بزرگ خراب کنند. برای بهبود زمان بارگذاری سایت خود، اندازه تصویر را فشرده کنید تا سایت شما سریعتر بارگذاری شود.

با فشرده‌سازی اندازه تصویر، زمان بارگذاری تصویر خود را بهبود می‌بخشید که زمان بارگذاری سایت شما را افزایش می‌دهد. از آنجایی که فایل‌ها به این اندازه بزرگ نیستند، بارگذاری آن‌ها به سایت شما زمان نمی‌برد. زمان بارگذاری کلی وب سایت شما را بهبود می بخشد.

همین امروز یک وب سایت سئو پسند ایجاد کنید

اگر می خواهید ترافیک آنلاین بیشتری را برای کسب و کار خود جذب کنید، باید یک وب سایت سازگار با سئو ایجاد کنید.

وقتی سایت شما برای موتورهای جستجو دوستانه باشد، در نتایج جستجوی مرتبط تری ظاهر می شوید و ترافیک وب سایت خود را افزایش می دهید. سئو برای پیاده سازی و نمایش نتایج به زمان نیاز دارد، بنابراین باید زمانی را برای برنامه ریزی استراتژی سئو خود صرف کنید.

اگر وقت ندارید به استراتژی SEO خود اختصاص دهید، تیم ما در SEONabz می تواند به شما کمک کند. ما بیش از 25 سال تجربه ایجاد کمپین های سئو داریم که نتایج ارزشمندی را برای مشتریان ما به ارمغان می آورد. 863 توصیفات مشتری ما را بررسی کنید که کار بسیار خوبی را که ما برای مشتریان خود انجام می دهیم را نشان می دهد!

آیا آماده اید که بهینه سازی استراتژی سئوی خود را برای دستیابی به سرنخ های ارزشمندتر شروع کنید؟ با ما آنلاین تماس بگیرید یا همین امروز با شماره 09126718151 تماس بگیرید تا با یک استراتژیست در مورد استراتژی های سئوی سفارشی ما صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *