بلاگ

الگوریتم فلوریدا گوگل

الگوریتم فلوریدا گوگل
هر آنچه از سئو می خواهید

الگوریتم فلوریدا گوگل

site seo seonabz

الگوریتم فلوریدا گوگل یکی دیگر از الگوریتم های گوگل می باشد که از مهم ترین الگوریتم ها محسوب می شود. این الگوریتم در زمان انتشار سر و صدای بسیاری به پا کرد که در ادامه این مطلب در ارتباط با آن اطلاعات بیشتری می توانید به دست آورید.

الگوریتم فلوریدا گوگل موجب شده است تا سایت های بسیاری در رتبه بندی نتایج گوگل موفق باشند اما در مقابل نیز تاثیر بسیار مخربی بر رتبه بسیاری از سایت ها در رتبه بندی این موتور جستجو داشته است. در این مقاله که پایه آن بر آموزش سئو می باشد بیشتر با این الگوریتم آشنا خواهیم شد.

بسیاری از افراد صاحب کسب و کار اینترنتی از این الگوریتم وحشت دارن. بهتر است بدانید که این الگوریتم عجیب و ترسناک نیست و موجب افت همیشگی رتبه سایت شما نخواهد شد. هدف الگوریتم فلوریدا گوگل پنالتی کردن سایت ها نیست و صاحبان سایت می توانند با اندکی تلاش برای سئو سایت می توانند جایگاهی خوب و یا حتی بهتر از جایگاه قبلی خود بدست آورند.

سایت های محدودی وجود دارند که تحت تاثیر این الگوریتم با کاهش رتبه در رتبه بندی موتور جستجوی گوگل مواجه شده اند. اما همانطور که در بالا گفته شد، این کاهش رتبه همیشگی نیست و جبران آن نیازمند تلاش بیشتر برای سئو سایت می باشد.

در اینجا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که الگوریتم فلوریدا گوگل چه سایت هایی را تحت تاثیر قرار داده و منجر به کاهش رتبه آن ها در میان سایر رقبا می شود؟

در جواب به این سوال باید گفت که نخستین طعمه الگوریتم فلوریدا سایت های دارای محتوای بی کیفیت و غیر قابل قبول می باشد. این سایت ها دارای محتوا کپی می باشند و یا به اعتقاد فلوریدا محتوای آنان چندان مناسب نمی باشد. لازم به ذکر است که آن دسته از سایت هایی که با توسل به بک لینک غیر طبیعی جایگاه خوبی را برای خود دست و پا کرده بودند نیز از شر الگوریتم گوگل در امان نخواهند ماند و پایین کشیده می شوند.

بالابردن راندمان کسب کار

افزایش فروش

امنیت اطلاعات

پشتیبانی 24 ساعته

الگوریتم فلوریدا گوگل

متخصصین سئو درباره الگوریتم فلوریدا گوگل چه می گویند؟

متخصصین سئو با تجربه بدست آورده در این زمینه معتقدند که الگوریتم فلوریدا تنها سایت هایی با محتوا ضعیف و بی کیفیت را تحت تاثیر قرار می دهند. و برخی دیگر از متخصصین سئو معتقدند که این الگوریتم بر سایت هایی که میزان محتوای کپی آن ها از محتوای یونیکشان بیشتر است، اثر خواهند گذاشت.

دسته ای دیگر از متخصصان سئو بر این باوند که الگوریتم فلوریدا گوگل موجب کاهش رتبه سایت هایی می شود که دارای تعداد زیادی لینک غیر طبیعی و اسپم می باشند و در عین حال محتوا های مناسبی نیز ندارند.

اما برخی دیگر از متخصصان الگوریتم فلوریدا گوگل را صرفا ابزاری برای حاشیه سازی عنوان کرده و معتقدند که این الگوریتم هیچ تاثیری بر رتبه بندی سایت ها نخواهد داشت. این دسته از افراد فلوریدا رابی اثر معرفی کرده و آن را تنها عاملی برای داغ شدن بازار سئو کاران می دانند.

اما در اینجا واقعیت را در ارتباط با الگوریتم فلوریدا گوگل خواهیم گفت. الگوریتم دشمن سایت هایی است که دارای محتوای بی کیفیت و کپی می باشند در نتیجه از اینجا باید بدانید که باید محتوا هایی که در سایت خود قرار می دهید بسیار توجه داشته باشید.

به یاد داشته باشید که منظور از محتوای کپی، محتوایی عینا کپی نمی باشد. بلکه منظور محتوایی است که حرف جدیدی برای گفتن نداشته و یا بازنویسی شده باشد. سایت های دارای محتوای کامل و با کیفیت پس از انتشار الگوریتم فلوریدا گوگل نه تنها سقوطی را نداشتند، بلکه افزایش رتبه را نیز تجربه کرده اند.

چگونگی جلب رضایت الگوریتم فلوریدا گوگل

با توجه به موارد گفته شده بالا جلب رضایت الگوریتم فلوریدا گوگل برای حفظ جایگاه خود در نتایج گوگل بسیار مهم است. برای جلب رضایت این الگوریتم بهتر است تا به محتواهای انتشار داده شده در سایت نهایت دقت را داشته باشید تا از کیفیت بالا برخوردار بوده وعلاوه بر اینکه یونی بوده و کپی نباشند باید مرتبط نیز باشند.

به طور کلی می توان گفت که هدف کلی از انتشار الگوریتم فلوریدا گوگل بهبود کیفیت محتوای سایت ها بوده است. به همین دلیل این الگوریتم تاثیری منفی بر رتبه سایت های دارای محتوا های بی کیفیت خواهد داشت و آن ها را از جایگاه و رتبه فعلی خود به جایگاه و رتبه پایین تری انتقال خواهد داد.

با اطلاعاتی که تا به الان از این سایت بدست آورده اید ممکن است فکر کنید که الگوریتم فلوریدا گوگل مانند الگوریتم پاندا سایت های کپی کار را هدف قرار می دهد. اما لازم است بدانید که این الگوریتم به منظور مقابله با سایت های دارای محتوای بی کیفیت و لینک های غیر طبیعی و اسپم زیاد به مقابله می پردازد.

در ادامه در ارتباط با اینکه چگونه رضایت الگوریتم فلوریدا گوگل را جلب کنیم بیشتر توضیح داده ایم.

 • بخش معرفی محصولات
 • لینک سازی حرفه ای داخلی
 • لینک سازی قدرتمند خارجی
 • بهینه سازی برای تلفن همراه
 • مدیریت فایل های تصویری
 • مدیریت مقالات
 • انتشار محتوا
 • لود شدن سریع صفحات
 • گالری تصاویر با قالب اختصاصی
 • بنر های تبلیغاتی
 • رپورتاژ های تبلیغاتی
 • مدیریت مطالب

تولید محتوای کپی را فراموش کنید

سال ها پیش گوگل در زبان فارسی ضعیف بوده و محتوا کپی چندان برایش قابل تشخیص نبود و هر سایت تنها از طریق تولید محتواهای غالبا کپی و فاقد کیفیت لازم و صرفا تعدادی بک لینک موفق به کسب رتبه می شد.

اما امروزه با وجود الگوریتم های گوگل این موضوع سخت تر شده است و گول توانایی محتوا کپی فارسی و بی کیفیت را نیز دارد. در نتیجه برای تولید محتوا خود باید به شدت دقت داشته باشید تا رتبه خوبی را کسب نمایید.

لازم به ذکر است که با دیدن سایت هایی ه با وجود محتوا کپی در رتبه های بالا هستند نباید شما نیز محتوا کی و بی کیفیت در سایت خود قرار دهید. با این کار تاثیر محتواهای یونیک که قبلا در سایت قرار داده اید را نیز کم می کنید و در نهایت موجب تاثیر منفی بر سایت و لطمه زدن به رتبه سایت خود می شوید.

لازم به ذکر استکه سایت های بزرگ با اعتبار بسیار بالا با داشتن محتوا کپی در سایت خود ضربه نمی خورند. البته این موضوع مربوط به امروزه می باشد و هیچ چیزی در آینده و قوانین جدید گوگل مشخص نمی باشد. ممکن است در آینده گوگل با انتشار الگوریتمی این سایت ها را کم رنبه و یا بی اعتبار نماید.

لازم است بدانید که منظور از محتوای کپی، کپی پاراگراف به پاراگراف یک مقاله درون مقاله جدید نمی باشد. محتوایی که از سایتی برداشته شده و حرف جدیدی برای گفتن نداشته باشد تکراری محسوب می شود. گاهی کپی برداری ها به صورتی است که محتوای جدید نه از لحاظ کیفیت و نه از لحاظ طول محتوا با محتوای پیشین تفاوت ندارد. در چنین مواقعی الگوریتم فلوریدا گوگل به مقابله با سایت انتشار دهنده پرداخته و آن را جریمه خواهد کرد.

پیشنهاد ویژه برای راه اندازی کسب و کار

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال برندسازی، توسعه کسب و کارو بالا بردن فروش خود هستید مجموعه سئونبض آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد ، کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید...

بهینه سازی سایت برای الگوریتم فلوریدا گوگل

در ادامه ما راه حل بهینه سازی سایت برای الگوریتم فلوریدا گوگل را بیان خواهیم کرد:

تولید محتوای کامل و جامع داشته باشید

یکی از راه های جلب رضایت فلوریدا تولید محتوای جامع و کامل می باشد. برای این منظور بهتر است ابتدا کلمه کلیدی اصلی مورد نظر خود را در گوگل جستجو نمایید و سپس تمامی پیشنهادات ارائه شده توسط این موتور جستجو بررسی نمایید. بدین ترتیب می توانید با ایده گرفتن از این پیشنهادات مطلبی مناسب تهیه کنید.

یکی از راه های تولید محتوا مناسب نوشتن در مورد کلیه پیشنهادات گوگل به صورت کامل و جزئی می باشد. این کار به شما کمک می کند محتوایی با طول مناسب برای سایت خود تولید نمایید. سعی کنید کلمات کلیدی را با چگالی مناسب در متن مورد استفاده قرار دهید و با به کارگیری آن ها در عنوان و تگ های H_2 و H_3 احتمال رتبه گرفتن را بالا ببرید.

برای اینکه محتوا شما کپی نباشد و توسط الگوریتم ها جریمه نشوید، سعی کنید محتوای تولیدی شما طولی بیشتر از محتوای منتشر شده توسط سایت های موجود در رتبه های اول و دوم داشته باشد. در نظر داشته باشید که برای افزایش طول محتوا از توصیفات تکراری و به کارگیری کلمات پر کننده استفاده نکنید و تا حد ممکن و در حد توان سعی داشته باشید تا محتوایی مرتبط و درست به محتوا خود اضافه نمایید. ذکر نکاتی که رقیبان شما در مطالب خود از آن ها استفاده نکرده اند و مطلبی تازه، می تواند یکی از اصلی ترین دلایل موفقیتتان در بالا بردن رتبه سایتتان باشد.

نکات مهم

 • محتواهای تولیدی را مرتبط با سات و حوزه کسب  کار خود تولید نمایید تا توجه و رضایت الگوریتم گوگل را جلب نمایید.
 • در محتوا خود ار عکس ها ویدئو های مرتبط، با کیفیت و با حجم پایین استفاده نمایید.
 • محتواهای قدیمی را به روز رسانی کنید و یا در صورت لزوم پاک نمایید.
 • لینک بیلدینگ طبیعی یکی از مهم ترین موارد در جلب رضایت الگوریتم فلوریدا گوگل است. آن را فراموش نکنید.

 

سخن آخر

برای داشتن سایتی مطابق با قواعد سئو و رعایت الگوریتم های گوگل مانند الگوریتم فلوریدا گوگل می توانید نمونه سایت های سئو شده توسط شرکت سئونبض را مشاهده کرده و از متخصصان سئو کار ما برای سئو سایت خود کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *